Piątek, 13 Wrzesień 2019, 09:27

HARMONOGRAM KURSÓW AUTOBUSU GMINNEGO
OBOWIĄZUJĄCY OD DNIA 03.09.2019 r.

Przyjazdy:

6.55 Psary Skrzyżowanie
6.58 Bukowiec
7.00 Bukowiec n.ż.
7.08 Łazy ul. Drzymały
7.10 Łazy
7.12 Łazy n.ż. ul. Miodowa
7.18 Strzebiń Przedszkole
7.20 Strzebiń Szkoła
7.30 Cieszowa
7.40 Koszęcin Szkoła
7.45 Wierzbie Las
7.48 Wierzbie
7.53 Sadów Szkoła
8.00 Sadów Przedszkole

 

Odjazdy

13.30 Koszęcin Szkoła
13.40 Cieszowa
13.50 Strzebiń Szkoła
13.55 Strzebiń Przedszkole
14.00 Łazy n.ż. ul. Miodowa
14.02 Łazy
14.05 Łazy ul. Drzymały
14.15 Bukowiec n.ż.
14.17 Bukowiec
14.20 Psary skrzyżowanie
14.40 Sadów
14.45 Sadów Przedszkole
14.50 Wierzbie
15.00 Koszęcin
15.20 Koszęcin Szkoła
15.30 Cieszowa
15.40 Strzebiń Szkoła
15.45 Strzebiń Przedszkole
15.52 Łazy n.ż. ul. Miodowa
15.55 Łazy
16.00 Łazy ul. Drzymały
16.10 Bukowiec n.ż.
16.12 Bukowiec
16.15 Psary skrzyżowanie


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Ligonia w Strzebiniu



Szkoła Podstawowa Im. Juliusza Ligonia w Strzebiniu

Adres: ul. Lompy 9                                                                      Sekretariat czynny:
                 42-288 Strzebińn                                                              Pon. - Pt.
NIP 575-10-50-923                                                                          7.30 - 15.30
IDS 001197022  
REGON 001197022 
tel. 34/3570078
e-mail: sekretariat@strzebin.edu.pl 
              sp.strzebin@poczta.fm


Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że inspektorem ochrony danych (IOD) 
jest Pan LESZEK PROSZOWSKI, 
tel. 502639006, 
e-mail: nowator@nowator.edu.pl



(c)2018, Szkoła Podstawowa w Strzebiniu, All rights reserved
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem