Czwartek, 19 Grudzień 2019, 19:42

Już kolejny raz nasza szkoła bierze udział w akcji organizowanej przez MEN „#Razem na Święta”. Uczniowie rodzice i nauczyciele zawsze chętni do pomocy innym.
W ramach akcji:
- uczniowie wykonali kartki dla chorej Natalki „Przyspieszamy święta Bożego Narodzenia",
- zorganizowana została zbiórka darów w ramach akcji "Mikołaj na Kresach”,
- uczniowie wykonali kartki świąteczne dla chorych i starszych mieszkańców Strzebinia,
- nauczyciele wraz z uczniami zorganizowali spotkanie opłatkowe dla starszych i samotnych mieszkańców naszej miejscowości,
- odbył się charytatywny kiermasz świąteczny z którego dochód przeznaczony zostanie dla chorego ucznia z naszej szkoły,
- odbyła się zbiórka pieniędzy podczas akcji " Góra Grosza",
- przeprowadzono akcję charytatywną " Świąteczne kartki dobroczynne" Fundacji Sursum Corda.
Serdecznie wszystkim DZIĘKUJEMY!☺️