Czwartek, 12 Listopad 2020, 07:32

W czwartek 5.11 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym roku niestety nie było przebieranek, apelu ani przedstawienia ale mimo wszystko świętowaliśmy - w każdej klasie z osobna.
W każdej z klas bohaterem dnia była wybraną przez dzieci postać. I tak w klasach pierwszych razem z Jasiem i Małgosią rozwiązywaliśmy zagadki i odgadywaliśmy smaki, w klasie 2a karmiliśmy Scoobiego (z różnym skutkiem 🤣) w klasie 2b próbowaliśmy przypiąć ogon Kłapouchemu, w klasie 3a razem z Harrym Potterem mieliśmy lekcje magii. W 3b wysłuchaliśmy baśni pt. Pani Zamieć i robiliśmy zawieruchę w woreczku. Oprócz tego były kolorowanki i zagadki.
Bajek jest tak dużo, że codziennie można "zatopić się" w jakiejś opowieści.
Czytajcie bo czytanie to wspaniała zabawa!