Czwartek, 12 Listopad 2020, 09:08

🎄Święta Bożego Narodzenia🎄 to moment, w którym każdy chciałby aby o nim ktoś pamiętał. Uczniowie z naszej szkoły mogą sprawić aby ludzie starsi z naszej miejscowości czuli, że o nich pamiętamy dołączając się do akcji "Kartka Bożonarodzeniowa". Do końca listopada zbieramy wykonane przez uczniów kartki z wklejonymi życzeniami.
🎅🎄⭐️🎅🎄⭐️🎅🎄⭐️🎅🎄⭐️🎅🎄⭐️🎅🎄⭐️🎅🎄⭐️
Od 12 listopada do końca miesiąca, w dni robocze, przy wyjściu głównym do szkoły, w godzinach: 8:30-17:00 wystawione będzie pudełko, do którego wrzucać można wykonane przez Was kartki.
Kartki można włożyć do koperty i podpisać na kopercie (imię i nazwisko, klasa) lub do woreczka, koperty nie są wymagane.

MJJ