Poniedziałek, 13 Czerwiec 2022, 20:19

W piątek uczniowie naszej szkoły brali udział w mitingu lekkoatletycznym w Lublińcu. Wszystkim udzielał się stres przedstartowy, jednak kiedy już dochodziło do startu wszystkim udawało się osiągać dobre wyniki. "Czarnym Koniem" naszej drużyny okazała się Laurencja, która zajęła drugie miejsce w biegu na 60m. Niespodziankę sprawiła też Kamila, która w pchnięciu kulą wywalczyła brązowy medal. Pochwalić należy też nasze młodsze dziewczyny z czwartej i piątej klasy za postawę w biegach na 300 i 600 metrów. Lena zajęła 4 miejsce na 300m, a Ania 5 miejsce na 600m. Najgorsze dla sportowca czwarte miejsce wywalczyła Laura w mocno obstawionym biegu na 600m. Najmłodszy z naszej drużyny Bartek mierzył się dystansem 1000m i z czasem 4m12s może rywalizować z chłopakami z naszej szkoły o 5 lat starszymi. Wszyscy zdobyli cenne doświadczenia i nabrali chęci do startu w przyszłych zawodach w nowym roku szkolnym. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale okolicznościowe a z WF oceny celujące za walkę i postawę oraz punkty z zachowania.
🥇🥈🥉🏆🥇🥈🥉🏆🥇🥈🥉🏆🥇🥈🥉🏆
A.B.