Czwartek, 12 Styczeń 2023, 18:06

Zbliżaja się ❄⛄FERIE ZIMOWE ❄⛄ jeszcze tylko jutrzejsze lekcje i mamy 2 tygodnie wolnego. W zwązku z tym w naszej szkole odbyły się spotkania klas młodszych z policjantem, który przypomniał dzieciom o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa, które należy zachować w czasie zimowego odpoczynku. Również w czasie apelu dla wszystkich uczniów przedstawiony został KODEKS BEZPIECZNYCH FERII:
❄ Czas ferii zimowych to fajna zabawa. Kto bezpiecznie się bawi, w kłopoty nie wpada!
❄ W czasie zabawy na podwórku ubierajmy się stosownie do pogody.
❄ Do zabaw na śniegu, zjazdów na sankach wybieraj bezpieczne miejsce.
❄ Sprawdzaj stan techniczny sanek, łyżew oraz trasę zjazdu.
❄ Uważaj na zwisające masywne sople lodu.
❄ Nie rzucaj śnieżkami w przejeżdżające samochody.
❄ Nie rzucaj w kolegów śnieżkami z ubitego, twardego śniegu.
❄ Korzystaj tylko ze specjanie przygotowanych lodowisk, nie wchodź na lód na zamarzniętych zbiorników wodnych.
❄ Kulig organizuj tylko pod nadzorem dorosłych.
Wszystkim uczniom życzymy aktywnych, radosnych i bezpiecznych ferii oraz żeby aura pogodowa dopisała zimowym zabawom ❄☺️⛄☺️❄