Czwartek, 9 Maj 2024, 18:00

Wesprzyjmy naszą szkolną stołówkę!
Drodzy Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele Szkoły!!!
Nasza szkoła przystąpiła do programu społecznego i konkursu pod nazwą: "Klub Pomagania i Niemarnowania WINIARY", którego celem jest wsparcie działalności kuchni i stołówek szkolnych w szkołach podstawowych oraz edukacja w zakresie ograniczenia marnowania żywności.
Zasady konkursu są proste i wierzymy, że zwycięstwo jest osiągalne. Zbieramy i rejestrujemy paragony, na których jest chociaż jeden produkt firmy WINIARY.
Paragon można zarejestrować samemu na stronie www.klub.winiary.pl
Co miesiąc dla każdej z 5 szkół z największą liczbą punktów przewidziane są nagrody finansowe na realizację potrzeb wskazanych przez stołówkę szkolną.
Prosimy o wsparcie naszej szkoły, przekazując na nią zebrane punkty!
Więcej informacji na stronie www.klub.winiary.pl