Czwartek, 6 Luty 2020, 18:50

30 stycznia w naszej szkole w ramach zajęć z orientacji zawodowej i doradztwa zawodowego odbyło się spotkanie Krzysztofem Matyskiem, który przedstawił uczniom swoją ciekawa profesję
- mechanika lotniczego i opowiedział o swojej pasji do tego zawodu.
Uczniowie z zaciekawieniem słuchali naszego gościa, który swoje opowieści poparł prezentacją multimedialną oraz przyniesionym sprzętem niezbędnym w swojej pracy. Nasz gość przybliżył podstawowe informacje dotyczące swojego zawodu, warunki tej pracy, cechy dobrego mechanika, omówił ścieżki kształcenia w tym zawodzie. W imieniu dyrekcji naszej szkoły serdecznie dziękuję panu Krzysztofowi za poświęcony czas i zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie dzisiejszego spotkania. Nabywanie wiedzy na temat zawodów przyczyni się do rozwijania zainteresowań i kształtowania pozytywnej postawy oraz szacunku wobec pracy,a także pomoże młodziezy w wyborze przyszłego zawodu.