Piątek, 26 Marzec 2021, 11:54

na rok szkolny 2021/2022

dostępna TUTAJ

Czwartek, 25 Marzec 2021, 12:26

Zapraszamy na wirtualny Jarmark Wielkanocny uczniów naszej szkoły.

Poniedziałek, 22 Marzec 2021, 18:30

21 marca to pierwszy dzień wiosny🌷🌼
Chyba już każdy czeka na wiosnę, ponieważ ten chłód nie jest do końca taki fajny. Miejmy nadzieję że niedługo będzie ciepło i świat zacznie się zielenić 🌷🌸
Życzymy udanego pierwszego dnia wiosny!!!! 🌷🌼🌸

Poniedziałek, 22 Marzec 2021, 18:27

21 marca to Światowy Dzień Zespołu Downa. Jest też nazywany dniem kolorowych skarpetek. Zakładając 2 różne skarpetki solidaryzujemy się z osobami cierpiącymi na zespół Downa oraz ich rodzinami jednocześnie pokazując, że akceptujemy ludzką różnorodność.
Klasa IIIb postanowiła już w piątek (wykorzystując ostatni dzień nauki stacjonarnej) zrobić klasowe zdjęcia skarpetkowe 😁🧦😁🧦 jedno z nich jest widoczne w tym poście, na więcej czekamy w komentarzach 🙂
Zapraszamy Was do akcji #SkarpetkoweWyzwanie - wrzucajcie swoje kolorowe, skarpetkowe zdjęcia pod postem. Pokażmy naszą solidarność, tolerancję oraz akceptację ludzi z Zespołem Downa 🥰

Poniedziałek, 22 Marzec 2021, 18:26

Dziś w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski.🎤📖📚
Celem konkursu było:
👉propagowanie piękna poezji,
👉kształtowanie kultury żywego słowa oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich,
👉rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci,
👉upowszechnianie kultury języka,
👉aktywizowanie miłośników poezji.
W konkursie wzięło udział kilkunastu recytatorów z klas I-III. Wiersze były bardzo ciekawe i barwnie zaprezentowane.
Jury wyłoniło następujących zwycięzców🏆:
I Wiktoria Hanulok 3a 🥇
II Karolina Chrobok 2b 🥈
III Alicja Wojsyk 3a 🥉
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. 🍀