Niedziela, 26 Styczeń 2020, 19:40 | Brak komentarzy »

W dniu 9 stycznia uczniowie naszej szkoły brali udział w Regionalnym konkursie wiedzy o parkach krajobrazowych w ZPKWS w Kalinie. Drużynowo zajęliśmy II miejsce. lndywidualnie najlepiej wypadła Weronika Feliks.

Czwartek, 19 Grudzień 2019, 19:48 | Brak komentarzy »

Klasy 2 odwiedziły dzisiaj Wielką Fabrykę Elfów w Katowicach. Okazało się, że Mikołaj przez pomyłkę wypił eliksir antyświąteczny, nie ma ochoty na rozdawanie prezentów 😜 i odwołuje święta 😢. Dzieci musiały pod opieką elfów przewodników, wyruszyć w podróż w celu odnalezienia składników eliksiru świątecznego nastroju po to, aby uratować święta. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Czwartek, 19 Grudzień 2019, 19:42 | Brak komentarzy »

Już kolejny raz nasza szkoła bierze udział w akcji organizowanej przez MEN „#Razem na Święta”. Uczniowie rodzice i nauczyciele zawsze chętni do pomocy innym.
W ramach akcji:
- uczniowie wykonali kartki dla chorej Natalki „Przyspieszamy święta Bożego Narodzenia",
- zorganizowana została zbiórka darów w ramach akcji "Mikołaj na Kresach”,
- uczniowie wykonali kartki świąteczne dla chorych i starszych mieszkańców Strzebinia,
- nauczyciele wraz z uczniami zorganizowali spotkanie opłatkowe dla starszych i samotnych mieszkańców naszej miejscowości,
- odbył się charytatywny kiermasz świąteczny z którego dochód przeznaczony zostanie dla chorego ucznia z naszej szkoły,
- odbyła się zbiórka pieniędzy podczas akcji " Góra Grosza",
- przeprowadzono akcję charytatywną " Świąteczne kartki dobroczynne" Fundacji Sursum Corda.
Serdecznie wszystkim DZIĘKUJEMY!☺️

Czwartek, 19 Grudzień 2019, 19:40 | Brak komentarzy »

17 grudnia w naszej szkole tradycyjnie zorganizowane zostało spotkanie opłatkowe dla starszych i samotnych mieszkańców Strzebinia. Cieszymy się, że goście dopisali i mamy nadzieję, że miło spędzili czas na wspólnym biesiadowaniu i uczestniczeniu w quizie znajomości gwary śląskiej. Wszystkim życzymy radosnych Świąt i oczywiście liczymy na spotkanie w następnym roku.

Niedziela, 8 Grudzień 2019, 20:27 | Brak komentarzy »