Poniedziałek, 25 Maj 2020, 10:27 | Brak komentarzy »

Wzory oświadczeń w związku z wirusem COVID-19 do pobrania tutaj:

środa, 20 Maj 2020, 06:49 | Brak komentarzy »

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzebiniu

Zarządzenie nr 4/2020

środa, 6 Maj 2020, 13:50 | Brak komentarzy »

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzebiniu

Zarządzenie nr 3/2020

Poniedziałek, 27 Kwiecień 2020, 22:50 | Brak komentarzy »

W minionych dniach obchodziliśmy Dzień Ziemi, który dokładnie przypada 22 kwietnia. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły mimo trudnych warunków w jakich przyszło nam pracować z powodu epidemii chętnie podjęli działania na rzecz Ziemi
i posadzili Drzewko dla Ziemi na swojej posesji.W akcji wzięło udział 35 uczniów oraz ich rodzice. Bardzo Wam dziękuję za przyłączenie do akcji. Nasza Ziemia jest wspólnym dobrem i musimy o nią dbać . Każde działania podejmowane w naszych domach - sadzenie drzew, krzewów, segregacja odpadów, mądre zakupy, używanie opakowań wielokrotnego użytku przyczynia się do poszanowania naszej planety i zachowania jej dla przyszłych pokoleń.

Poniedziałek, 27 Kwiecień 2020, 22:45 | Brak komentarzy »

Tęczowe podziękowania dla medyków i innych służb ratunkowych oraz wolontariuszy biorących udział w zwalczaniu epidemii.
Akcja ma zasięg międzynarodowy i przebiega na facebooku pod nazwą "World Rainbows od Hope and Gratitude"
Pierwsze tęczowe podziękowania,które do mnie dotarły są tam zamieszczone . Reszta podziękowań sukcesywnie będzie dodawana,a także prezentowana na stronie naszej szkoły.
Dziękuję za udział w tej akcji.